Zadzwoń

Pon. – Pt. 9:00 – 20:00

O Nas

Gabinety Stomatologii Holistic Dent

Medycyna holistyczna opiera się na założeniu, że o zdrowie należy dbać kompleksowo, nie wystarczy skupiać się tylko na jego jednym, wąskim aspekcie. Greckie słowo holos (całość) to sedno filozofii, którą kierujemy się w Holistic Dent. W ten sposób podchodzimy do naszych Pacjentów i procesu leczenia. Pragniemy, aby klinika stanowiła dla Państwa miejsce, w którym można bezpiecznie i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Aby Wam to umożliwić, Holistic Dent tworzy zespół specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii.

Podwyższamy nasze standardy specjalnie dla Ciebie

W Holistic Dent stale podwyższamy swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach odbywających się zarówno w kraju, jak i za granicą. Łączymy nowoczesne technologie z doświadczeniem zbieranym przez „oczy i ręce” naszych specjalistów na przestrzeni wielu lat.

Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie zadba o Ciebie zespół najwyższej klasy specjalistów z poszczególnych dziedzin stomatologii, oraz fizjoterapii. Nasza klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu leczymy naszych Pacjentów na światowym poziomie.

 

Nasza filozofia zakłada kompleksowe i holistyczne podejście do pacjenta.

Holistic tworzy zespół pasjonatów i specjalistów w zakresie stomatologii

Szeroki zakres specjalistycznych usług

Szczególnie ważna jest dla nas profilaktyka, dlatego podczas każdej wizyty otrzymają Państwo praktyczne informacje o tym, jak na co dzień dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej. 

Już dziś mogą Państwo holistycznie zadbać o zdrowie i higienę jamy ustnej, dzięki szerokiej ofercie zabiegów stomatologicznych.

Opinie naszych Pacjentów

Wszystkie opinie pochodzą od naszych Pacjentów. Więcej przeczytaj na naszym Facebooku.

Ania R.
Pacjentka
Czytaj więcej
Pewna ręka, profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta oraz sympatyczna atmosfera – to zdecydowanie cechy, które można wymieniać przy każdej wizycie u pani doktor. Leczę zęby już od pewnego czasu właśnie u niej i nie wyobrażam sobie zmiany na innego lekarza.
Magdalena
Pacjentka
Czytaj więcej
Pan doktor Wentrych jest profesjonalistą w każdym calu. Trafiłam do Niego przypadkiem, ale z pewnością pozostanę jego pacjentką. Uczucie komfortu i spokoju zawdzięczam również przesympatycznej Pani asystentce, która potrafi rozładować stres związany z zabiegiem, tak że człowiek zapomina, że jest na fotelu dentystycznym. Szczerze polecam wizytę w tym gabinecie.
J. Malczyńska
Pacjentka
Czytaj więcej
Dostałam od znajomej namiar na dr Czechowską, zrobiła mi prześliczne licówki z nowoczesnego materiału i jestem taka szczęśliwa, nie trzeba było szlifować zębów. Dziękuję.
Poprzedni
Następny