Zadzwoń

Pon. – Pt. 9:00 – 20:00

Protezy zębowe
Holistic Dent Kraków

Czym są protezy zębowe?

Protezy zębowe uzupełniają większe ubytki w jamie ustnej, czy też prawie całkowite bezzębie. Są to ruchome prace protetyczne, to znaczy, że nie są na stałe umocowane w jamie ustnej, a pacjent samodzielnie zakłada je i zdejmuje. 

Ze względu na przystępność cenową, jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, a odpowiednio dobrana proteza zębowa, może przynieść pacjentowi komfort przy użytkowaniu i odpowiednio uzupełnić braki.

W Holistic Dent podchodzimy do każdego pacjenta, w każdej sytuacji indywidualnie. Dzięki temu możemy zapewnić wygodne w użytku protezy, które pomogą przywrócić pacjentowi, ze znacznymi ubytkami, spokojną codzienność. Ponieważ dobrze zaprojektowana i wykonana proteza umożliwia swobodne funkcjonowanie.

Mimo popularności, protezy nie stanowią najbardziej biologicznie naturalnego rozwiązania, które istnieje na rynku. Nie odwzorowują zębów, jak to robią inne uzupełnienia protetyczne w 100%. Nieporównywalne jest użytkowanie, jak i ich wygląd i estetyka.

W Holistic Dent z reguły zalecamy uzupełnienia stałe w różnych odsłonach, jednak gdy pacjent zdecyduje się na uzupełnienie ruchome, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie oczekiwania oraz zapewnić naszym pacjentom wygodę i najwyższej jakości prace.

Poznaj naszych ekspertów od
protez zębów

Lek. dent. Justyna Czechowska

Stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka. 

Lek. dent. Grzegorz Wentrych

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantologia, implantoprotetyka.