Zadzwoń

Pon. – Pt. 9:00 – 20:00

Stomatologia estetyczna
Holistic Dent Kraków

Stomatologia estetyczna

To dziedzina stomatologii, na którą składa się kilka rodzajów leczenia. Estetyką będzie wszystko to, co będzie piękne, każde działanie, które wizualnie będzie poprawiać nasz uśmiech.

W Holistic Dent w ramach stomatologii estetycznej świadczymy następujące usługi:

1. Bonding

2. Wybielanie

3. Flow injection

4. Poprawa estetyki dziąseł

5. Protetyka estetyczna

Bonding

Bonding to technika, polegająca na precyzyjnej odbudowie, zmianie kształtu i koloru zębów bezpośrednio na wizycie przy pomocy wysokiej jakości kompozytów. Eliminuje niedoskonałości, takie jak przebarwienia czy niewielkie ubytki. W trakcie zabiegu stosuje się substancję, która łączy się z naturalną strukturą zęba, zapewniając trwałe i estetyczne rezultaty. Jest to technika minimalnie inwazyjna, nie wymaga szlifowania tkanek własnych zęba.

Bonding jest skutecznym rozwiązaniem w korekcji drobnych defektów zębów, przywracając Pacjentowi piękny i naturalny uśmiech. Procedura ta cieszy się popularnością ze względu na swoją nieinwazyjność oraz szybkość wykonania.

Bonding w Holistic Dent

 • Natychmiastowy efekt: Bonding to innowacyjna metoda, umożliwiająca natychmiastowe poprawy estetyczne, często już na jednej wizycie.
 • Naturalność i dyskrecja: Stosujemy materiały, które dają naturalne efekty.
 • Wykwalifikowana kadra: Personel z pasją do estetyki zagwarantuje Ci bezpieczny i satysfakcjonujący zabieg.
 • Bezpieczny: Działamy jak najmniej inwazyjnie.

Odkryj harmonię między zdrowiem a pięknym uśmiechem już dziś!

Wybielanie zębów

To zabieg przeprowadzany w celu rozjaśnieniu koloru zębów.
Proces ten może być przeprowadzany za pomocą różnych metod, takich jak stosowanie żeli wybielających, pasków, czy użycie laserów. Przed zabiegiem wybielania lekarz zaleca najpierw zabieg higienizacyjny.

Wybielanie w Holistic Dent

 • Bezpieczne wybielanie: Nasze metody wybielania są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zdrowia zębów.
 • Błyskawiczne rezultaty: Już po jednym zabiegu zobaczysz znaczną poprawę koloru zębów.
 • Doświadczony personel: Nasi specjaliści dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas całego procesu.

Flow injection

Flow injection to minimalnie inwazyjna, innowacyjna metoda, polegająca na odbudowie starych powierzchni zębów, zmianie ich kształtu i koloru. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej szynie silikonowej, materiał kompozytowy wstrzykuje się w przestrzeń powstałą pomiędzy zębem a szyną. Jest to subtelna i estetyczna korekta, doskonale łącząca precyzję z naturalnym efektem. Technikę tą można również wykorzystać do pełnołukowej odbudowy zgryzu. Dzięki wykorzystaniu metody wax-up (przymierzanie uśmiechu), jeszcze przed przystąpieniem do odbudowy zębów, Pacjent może zobaczyć, jak będzie wyglądał jego nowy uśmiech.

Flow injection w Holistic Dent

 • Estetyczna korekta uśmiechu: dzięki wysokiej jakości materiałowi typu kompozyt, poprawa kształtu i koloru zębów.
 • Indywidualne dopasowanie: każdy zabieg jest indywidualnie dostosowany do Pacjenta i jego oczekiwań.
 • Profesjonalne wykonanie: nasz zespół estetyczny posiada umiejętności i wiedzę, aby zapewnić Ci perfekcyjny rezultat.

Protetyka estetyczna

Protetyka estetyczna w Holistic Dent to indywidualne podejście do odtwarzania pięknego uśmiechu, polega na uzupełnieniu braków zębowych lub poprawie ich estetyki. Wykorzystujemy kilka możliwości, w zależności od potrzeb Pacjenta.

Protetyka

 • Rozwiązania indywidualne: Oferujemy kompleksowe podejście do protetyki, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Estetyka i trwałość: Materiały, z których korzystamy gwarantują trwałe i estetyczne efekty.
 • Doświadczony personel

Do stomatologii estetycznej zaliczamy również leczenie:

Uważamy, że pierwszym krokiem do urokliwego uśmiechu jest troska o zdrowie zębów. Dlatego oferujemy kompleksową opiekę, łączącą dbałość o estetykę z fundamentami stomatologii zachowawczej. Odkryj harmonię między zdrowiem a pięknem uśmiechu już dziś!

Poznaj naszych ekspertów od stomatologii estetycznej:

W naszej klinice Holistic Dent z ogromną przyjemnością zadbamy o Twój uśmiech. Możesz mieć pewność, że zaplanujemy każdy szczegół, aby efekt finalny był niesamowicie estetyczny, pasujący do Twojej urody i jednocześnie bliski naturze. Uwielbiamy spełniać marzenia o pięknym uśmiechu!

Lek. dent. Justyna Czechowska

Stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, bruksizm

Lek. dent. Agata Wojtowicz

Stomatologia zachowawcza,
stomatologia estetyczna

Lek. dent. Michał Wojtowicz

Stomatologia zachowawcza,
endodoncja mikroskopowa, protetyka.

PANI EWA

przed leczeniem

po leczeniu

Na początku skupiliśmy się na zębach, które były przebarwione, ciemne oraz starte. Zastosowaliśmy technikę odbudowy startych powierzchni i podniesienie wysokości zwarcia poprzez overlay kompozytowy. Następnie zęby w odcinku bocznym, które były zniszczone i przeszły leczenie kanałowe, odbudowaliśmy przy użyciu koron porcelanowych licowanych porcelaną. W celu przywrócenia estetyki uśmiechu, skorygowaliśmy kształt i kolor zębów, stosując licówki kompozytowe, które zostały wykonane bezpośrednio na wizycie. Dodatkowo, dla zachowania ochrony zębów, zaleciliśmy noszenie szyny ochronnej relaksacyjnej.

Metamorfoza jest wynikiem indywidualnego procesu leczenia i nie może być traktowana jako gwarancja wyniku dla innych Pacjentów.