Zadzwoń

Pon. – Pt. 9:00 – 20:00

Korony i mosty na implantach
Holistic Dent Kraków

Czym są korony i mosty na implantach?

To nic innego jak uzupełnienia protetyczne, które mają podporę, zamiast na zębach stałych pacjenta – na wszczepionych implantach, które emitują korzeń zębowy utraconego zęba. Dzięki nim jesteśmy w stanie uzupełnić brak jednego bądź paru zębów.

Są one jednym z najbardziej nowoczesnych i trwałych rozwiązań, które jest w stanie zapewnić stomatologia. Dzięki implantom, na których są mocowane, nie ma konieczności szlifowania zębów sąsiednich przy ubytku. Szlifowanie jest koniecznym krokiem podczas nakładania mostów oraz koron bez pomocy implantów, ponieważ dzięki temu prace protetyczne mogą zostać umiejscowione w jamie ustnej i służyć pacjentowi w komfortowym użytkowaniu.

W Holistic Dent dbamy o jakość usług oraz jakość naszych prac protetycznych. Pierwszym etapem każdego leczenia, są dokładne oględziny i badania jamy ustnej pod okiem profesjonalistów oraz przy pomocy nowoczesnych maszyn, dzięki czemu dentyści są w stanie rozpracować najbardziej odpowiedni plan leczenia dla pacjenta, jak i dobrać właściwe i biozgodne materiały.

Poznaj naszych ekspertów od
koron i mostów na implantach

Lek. dent. Justyna Czechowska

Stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka. 

Lek. dent. Grzegorz Wentrych

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantologia, implantoprotetyka.